Jak w naturalny sposób przyśpieszyć usuwanie THC z organizmu?

Kanabinoid THC utrzymuje się w organizmie 1-2 dni dla użytkowników tzw “od czasu do czasu”. Dla tych, którzy regularnie konsumują cannabis potrwa to znacznie dłużej. Dłużej – czyli nawet 3-4 tygodnie.[1] 

 

Istnieje wiele czynników, które będą decydować o większej akumulacji THC w organizmie. Największym jest ilość konsumowanej marihuany.

 

Kolejnym czynnikiem jest BMI (body mass index). THC przechowuje się w tkance tłuszczowej.

 

Szybkość metabolizmu również odgrywa ważną rolę.

 

Oto najpopularniejsze triki (znalezione w internecie).[1]

 

Podejdź do sprawy sceptycznie i do tego co czytasz w Internecie. Korzystaj tylko z metod popartych dowodami naukowymi. Poniżej linkujemy do źródeł informacji i nie uwzględniamy for internetowych ale placówki naukowe i serwisy internetowe cieszące się opinią godnych zaufania.

 

Ćwiczenia fizyczne i sauna

 

Nadwaga sprzyja dłuższemu utrzymywaniu się THC w organizmie, w tkance tłuszczowej. Nie ma potrzeby wymieniać wszystkich pozytywnych efektów jakie dla nas będą mieć regularne ćwiczenia. Jeśli regularnie nie ćwiczysz jednak zacznij powoli, tak żeby nie nabawić się niepotrzebnej kontuzji. Polecana jest też sauna. Nie zapominaj o piciu dużej ilości wody.

 

Zdrowa dieta

 

Unikajmy potraw słonych, z dużą zawartością niezdrowego cukru i jedzenia śmieciowego. Spożywajmy potrawy przyśpieszające metabolizm – warzywa, owoce, nie objadajmy się.

 

Produkty do detoksu

 

Detoks to proces pozbywania się toksyn z organizmu. Te same zasady odnoszą się do detoksu od marihuany. Wśród naturalnych dostępnych łatwo środków do detoksykacji należy wymienić: sok z cytryny, mięte, arbuza. Na rynku istnieją również ziołowe kapsułki czy napoje których zadaniem jest przyśpieszenie detoksyfikacji organizmu. Pamiętaj jednak detoks to proces, który zazwyczaj trwa do 14 dni.[2]


Natychmiastowa abstynencja, przestań palić!

 

Twój organizm samoistnie pozbywa się toksyn. Im dłużej i intensywniej konsumujesz THC tym dłużej będziesz pozbywać się THC z organizmu.

 

Woda

 

Pij dużo wody 1-2 litrów wody dziennie, przyśpieszy naturalny proces oczyszczania organizmu.

 

Nie pij dużo wody przed samym testem, nienaturalny skład moczu ze względu na rozcieńczenie z wodą może wzbudzić dodatkowe podejrzenia.

 

Pij środki moczopędne

 

Zielone herbaty, sok z czarnej porzeczki, herbata z korzenia imbiru. Te środki mogą wspomagać oczyszczanie organizmu, a na uspokojenie przed snem kubek melisy.[3]

 

Źródła:

[1] https://www.royalqueenseeds.com/blog-how-to-get-thc-out-of-your-system-n687

[1] https://potguide.com/blog/2015/september/18/how-to-flush-marijuana-out-of-your-system/

[2] https://www.msn.com/en-us/health/wellness/5-natural-tricks-to-flush-weed-out-of-your-system/ar-BBV5QNX

[3] https://www.ibtimes.com/marijuana-testing-how-flush-weed-your-urine-natural-way-2769060

DETOX MAX - USUWANIE TOKSYN Z ORGANIZMU 21 KAPS.

Detox Max to suplement diety, który przeznaczony jest dla osób, które pragną oczyścić swój organizm z toksyn. Produkt zawiera składniki pochodzenia naturalnego, które wspomagają proces detoksykacji organizmu (nasiona ostropestu) oraz przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego (fiołek trójbarwny) i funkcjonowania nerek (mniszek lekarski).

CLEAN9 FOREVER OCZYSZCZANIE Z TOKSYN W 9 DNI ALOES

CLEAN 9 to pierwszy krok do wypracowania trwałych nawyków, które pomogą ci uzyskać prawdziwą, stałą kontrolę nad swoją wagą. Ten sprawdzony system oczyszczający jest podstawą programu

Forever F.I.T. i ustawi cię w najlepszej pozycji do uzyskania optymalnego zdrowia, oczyszczenia organizmu i uzyskania szczuplejszej sylwetki.

1 thought on “Jak w naturalny sposób przyśpieszyć usuwanie THC z organizmu?”

Leave a Comment