Czym jest syntetyczny mocz?

Legalność syntetycznego moczu stoi pod znakiem zapytania, natomiast w niektórych krajach spotyka się on z dużym zainteresowaniem.[1]

Dla ścisłości nie polecamy niczego nielegalnego tutaj, omawiamy możliwe metody dla celów stricte edukacyjnych. 

Rynek produktów syntetycznego moczu jest już dosyć bogaty: Upass, Clean Stream, Whizzinator, Xstream, and Monkey Whizz. To tylko niektóre z dostępnych produktów.  W USA ze względu na legalizacje marihuany w wielu stanach niczym niezwykłym jest kiedy firma wymaga od przyszłych pracowników testów na zawartość THC w moczu.

Która z wymienionych firm oferuje syntetyczny mocz dostosowany do standardów testowania z 2020 roku? Laboratoria udoskonalają stale metody badania tak żeby wykrywać oszustwo.[2]

Czy można wykryć oszustwo?

Tak oczywiście. Natomiast większość laboratoriów nie prowadzi tak dokładnych badań żeby zdemaskować syntetyczny mocz, który nie tylko ma taki sam skład chemiczny ale też zapach i temperaturę.[3]

 

Czym się charakteryzuje dobrze spreparowany syntetyczny mocz?

– ma taki sam kolor

– ma taki sam zapach

– ma odpowiedni poziom PH pomiędzy 4.5 do 8.

– jest spieniony

– ma odpowiedni poziom kreatyniny

– ma odpowiednią wagę

Dlaczego może się to nie udać?

Rynek oferuje wiele produktów. Co większość ofert na rynku ma ze sobą wspólnego to niska jakość.

Wiekszość produktów jest produkowana w jeden i ten sam sposób od wielu lat.

Co zdradza syntetyczny mocz najczęściej?

Jednym ze składników są biocydy, które utrzymują produkt świeżym. Niektóre laboratoria przeprowadzają badania moczu pod tym kątem i caly misterny plan zaliczy klape.

Alternatywnie można poprosić kogoś o napełnienie pojemnika własnym moczem, ale tutaj tez nie ma gwarancji czy ta osoba nie spożywała produktów z THC lub innymi zabronionymi do używania substancjami i może narazić na jeszcze większe problemy.

Dlaczego do cholery chcesz brać na siebie to całe ryzyko?

Przykłady dostępnych na rynku produktów syntetycznego moczu

 

Monkey Whizz

Kosztuje w okolicach 200 zł i to nie jest najnowsza i aktualna formuła. Nie jest to polecany produkt za wyjątkiem zwykłych badań przed zatrudnieniem do pracy.

Po otwarciu nadaje się do wykorzystania przez 48 godzin. Po podgrzaniu do odpowiedniej temperatury próbka powinna natychmiast zostać przekazana do badan laboratoryjnych.

Quick Fix

Najbardziej kompleksowa formuła dostępna na rynku i najbardziej zaawansowana. W przybliżonej cenie do Monkey Whizz. Po podgrzaniu w mikrofalówce produkt utrzyma właściwą temperaturę przez nawet 8 godzin.

Test Clear

To nowość na rynku nieco droższa od poprzednich opcji.

CleanUrine[4]

Produkt cieszy się pozytywnymi opiniami na Amazon UK, eBay, Reviewmeta i innych podobnych serwisachm

Ultra Pure - syntetyczny mocz z podgrzewaczem

Produkt Ultra Pure to syntetyczny mocz, którego receptura została opatentowana w 1997 w Stanach Zjednoczonych. Jest idealnym odzwierciedleniem czystego moczu człowieka. Zawiera wszystkie składniki występujące w moczu oraz odpowiednio zbilansowany poziom PH, kreatyny i kwasu moczowego. 

CleanUrin - Syntetyczny mocz

Syntetyczny mocz – praktyczny asystent na drodze życia. CleanUrin zawiera w pełni syntetyczny mocz o tych samych parametrach jak u osoby nie korzystającej z używek.

Skuteczny również w testach laboratoryjnych.

Leave a Comment